Polska, plakieta - matka Boska Częstochowska

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 22:50:40
150912
Opis: Polska - XX w., plakieta - matka Boska Częstochowska, sygnatura u dołu z prawej strony, na awersie KRÓLOWO KORONY POLSKIEJ BŁOGOSŁAW TWOJEMU LUDOWI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk 130 mm, z uszkiem, tło przetarte

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 765

1)  90 zł