Niemcy, 2 grosze, 1773 E

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Niemcy, 2 grosze, 1773 E

Niemcy, 2 grosze, 1773 E

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 22:29:00
150530
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II Wielki 1740-1786, 2 grosze, 1773 E, Królewiec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadszy nominał, ładnie zachowane
Literatura: Olding 230, v. Schr. 1241

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 310

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  50 zł