Japonia, 1 jen, 1895 (rok 28)

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Japonia, 1 jen, 1895 (rok 28)

Japonia, 1 jen, 1895 (rok 28)

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 22:24:40
150713
Opis: Japonia - Mutsuhito (Meiji) 1867-1912, 1 jen, 1895 (rok 28)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: KM Y-A25.3, Japan Numismatic Deakers Assoclation 01-10a

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 474

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  135 zł
5)  95 zł
6)  85 zł
7)  85 zł
8)  75 zł