Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1837 MW

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 22:01:20
204812
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1837 MW, Warszawa, wąski ogon Orła, po 5. gałązce laurowej 3 jagody
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1143, Plage 356

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 202

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  165 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  95 zł
8)  90 zł