Polska, 1 1/2 rubla = 10 zlotych, 1836

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 22:00:20
150497
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 zlotych, 1836, Warszawa
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta o ładnej prezencji, patyna jednak na rewersie na godzine 11-tej uderzenie na rancie
Literatura: Plage 326, Bitkin 1132, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 405

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  500 zł
7)  480 zł