Sławonia, denar

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Sławonia, denar

Sławonia, denar

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 21:50:20
150546
Opis: Sławonia - Stefan V 1270-1272, denar, Aw: Kuna w lewo między dwiema gwiazdkami, MONETA REGIS P SCLAVONIA, Rw: Krzyż, w którego kątach gwiazda, półksiężyc i dwie głowy, po bokach S-R (Stephanus Rex)
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.97 g, patyna

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 663

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  140 zł
4)  120 zł