Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, ok. 20-1 pne

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 21:48:20
150543
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Scytów (Pakistan) - Azes II 35 pne - 5 pne, tetradrachma, ok. 20-1 pne, Taxila Sirsukh, Aw: Król na koniu w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΒΑΣΙΛΕΩΝ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΖΟΥ; Rw: Pallas stojąca w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 9.32 g, patyna
Literatura: Mitchiner ACW 2347-2352

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 222

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł