Wielka Brytania, 20 funtów, 15.07.1935

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 21:41:00
150919
Opis: Wielka Brytania - Bank of England, 20 funtów, 15.07.1935, podpis kasjera Peppiatt, seria 50 M 34925, niemieckie fałszerstwo wykonane w czasie II Wojny Światowej w ramach Operacji Bernhard
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złamania, ubytki papieru
Literatura: Campbell 4068b

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 206

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł