Polska, 100 złotych, 15.07.1947

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 20:43:40
150639
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 15.07.1947, seria G 4328662
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ale pięknie zachowane i rzadkie
Literatura: Lucow 1222a (R4), Miłczak 131b

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 195

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  400 zł
4)  390 zł
5)  370 zł
6)  350 zł
7)  330 zł
8)  300 zł