Polska, 1.000 złotych, 15.01.1946

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 20:42:00
150637
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 1.000 złotych, 15.01.1946, seria C 7804423
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ale pięknie zachowane, rzadkie w tym stanie
Literatura: Lucow 1171a (R4), Miłczak 122b

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 197

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  680 zł
4)  660 zł
5)  600 zł
6)  580 zł
7)  540 zł
8)  520 zł
9)  500 zł
10)  480 zł