Niemcy, Friedrich August III. (I) 1763-1806-1827, Hołd miasta Budziszyn - medal sy..

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 22:55:00
149899
Opis: Niemcy - Saksonia, Friedrich August III. (I) 1763-1806-1827, Hołd miasta Budziszyn - medal sygnowany J. L. Stockmar, Aw: Elektor Fryderyk August na koniu w prawo i napisy ADVENTUS OPTIMI PRINCIPIS oraz w odcinku BUDISSAE / MDCCLXIX, Rw: Stojące Felicitas i Fides ściskają swe prawe dłonie, Fides trzyma kłosy zboża, Felicitas róg obfitości, napisy FIDES ET FELICITAS, w odcinku ORDIN LUS AT SUP / XVIII MAII
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 34 mm, 14.36 g
Literatura: Merseburger 1930

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 340

1)  150 zł