Niemcy, ort, 1765/E

Niemcy, ort, 1765/E

Niemcy, ort, 1765/E

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 22:40:00
149929
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II Wielki 1740-1786, ort, 1765/E, Królewiec
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Schrötter 1017, Slg. Marienburg 2378

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 167

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  95 zł
4)  90 zł