Austria, 3 krajcary, 1618
Austria, 3 krajcary, 1618
Cena wylicytowana: 230 zł
149840
| Opis: |
Austria - Trautson- hrabstwo - Paweł Sykstus 1589-1621, 3 krajcary, 1618, skrócona data 618 na rewersie |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
brązowa patyna na awersie, rzadkie i ładnie zachowane |
Saurma 2112, Donebauer 3948 |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 293
1) 230 zł
2) 220 zł
3) 155 zł
| min |