Austria, 1 krajcar, 1708

Austria, 1 krajcar, 1708

Austria, 1 krajcar, 1708

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 22:30:40
149845
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein 1687-1709, 1 krajcar, 1708
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złocista patyna
Literatura: Probszt 1900, Zöttl 2264

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 145

1)  65 zł
2)  60 zł