Polska, 5 złotych, 1932

Polska, 5 złotych, 1932

Polska, 5 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 22:06:20
204820
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1932, Warszawa, ze znakiem mennicy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadkie, wytarte, patyna
Literatura: Parchimowicz 116a

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 371

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  370 zł
4)  300 zł
5)  280 zł
6)  240 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  195 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł