Polska, grosz polski z miedzi krajowej, 1824

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:59:40
149926
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, grosz polski z miedzi krajowej, 1824, Warszawa, szeroka korona
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowana moneta, ciemna patyna
Literatura: Plage 214, Bitkin 901

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 333

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  55 zł
8)  50 zł
9)  46 zł
10)  42 zł
11)  38 zł
12)  36 zł