Polska, szóstak, 1667 TLB

Polska, szóstak, 1667 TLB

Polska, szóstak, 1667 TLB

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:48:20
204779
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668, szóstak, 1667 TLB, Bydgoszcz, herb Ślepowron na awersie w tarczy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1686

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 410

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  195 zł
4)  185 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  110 zł
8)  70 zł
9)  46 zł