Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:35:40
204756
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1583, Ryga, wąska głowa króla
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 8092 (R), K.-G. 15

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 485

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  185 zł
6)  175 zł
7)  170 zł
8)  155 zł
9)  145 zł