Zakon Krzyżacki, szeląg, 1422-1425

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:28:20
150046
Opis: Zakon Krzyżacki - Paweł I Bellitzer von Russdorff 1422-1441, szeląg, 1422-1425, Toruń, Tarcza Ziem Pruskich na tle długiego krzyża, MAGS TPA VLVS PRIM / Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MONE TADN ORVM PRVC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.47 g, ciemna patyna
Literatura: Neumann'87 17, Voss. §75

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 265

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł