Austria, 1 gulden, 1.01.1858

Austria, 1 gulden, 1.01.1858

Austria, 1 gulden, 1.01.1858

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 21:10:40
149801
Opis: Austria - Privilegirte Oesterreichische National Bank, 1 gulden, 1.01.1858, seria Oo 32
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane z naddarciami, po konserwacji
Literatura: Pick A84

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 192

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  50 zł
7)  48 zł
8)  44 zł
9)  40 zł
10)  36 zł