Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:35:40
91660
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924 - Tom II, Dawny zabór rosyjski; Lublin-Warszawa 2005
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 348 str., mnóstwo kolorowych ilustracji i wycena w tekście, twarda oprawa

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 569

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  270 zł
4)  180 zł