czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XV, rocznik 1933

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 14-12-2017 20:33:20
150132
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XV, rocznik 1933
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 144 strony formatu B5, ilustracje w tekście, okładka nieco uszkodzona, ale wnętrze bardzo dobrze zachowane

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 298

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł