Watykan, medal z Piusem XII, 1951

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 22:24:40
149464
Opis: Watykan - Pius XII 1939-1958, medal z Piusem XII, 1951, sygnowany Mistruzzi, Aw: Głowa papieża w prawo i napis PIVS XII PONTIFEX MAXIMVS ANNO XIII, Rw: Klęczący podczas modlitwy Pius X w prawo, przy nim anioł, wokoło napis PIVS X PONTIFEX MAXIMVS BEATORVM NVMERO ADDITVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 44 mm 36.53 g

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 457

1)  180 zł
2)  175 zł