Rosja, rubel, 1848 СПБ НI

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1848 СПБ НI

Rosja, rubel, 1848 СПБ НI

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 22:10:00
149782
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1848 СПБ НI, Petersburg, pióra w skrzydłach rzadsze
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Adrianov 1848г, Bitkin 218

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 470

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  380 zł
4)  260 zł