Zakon Kawalerów Mieczowych, 1/2 marki, 1556
Zakończenie: 07-12-2017 21:57:20
149650
| Opis: | Zakon Kawalerów Mieczowych - Henryk von Galen i Wilhelm von Brandenburg 1551-1557, 1/2 marki, 1556, Ryga |
| Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Haljak 429 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 349