Ryga- miasto, ferding, 1556

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Ryga- miasto, ferding, 1556

Ryga- miasto, ferding, 1556

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 21:54:20
149651
Opis: Ryga- miasto - Henryk von Galen 1551-1557, ferding, 1556, Ryga, odmiana z bardziej zaokrąglonymi tarczami herbowymi
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: lekko zgięty, patyna
Literatura: Haljak 341a (2R)

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 290

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł