Polska, 10 groszy miedziane, 1792 / MW

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 21:11:20
149550
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, 10 groszy miedziane, 1792 / MW, Warszawa, odmiana z literami M.W. pod datą
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Plage 237

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 151

1)  80 zł
2)  75 zł