Polska, ort, 1615

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-12-2017 21:04:40
149579
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, popiersie z płaską kryzą, herb Gdańska w ozdobnej tarczy, kropka za łapą niedźwiedzia
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Kop. 7488 (R2), Shatalin GD15-7 (R3)

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 414

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  1 100 zł
4)  1 050 zł
5)  800 zł