Polska, 100 złotych, 1980

Polska, 100 złotych, 1980

Polska, 100 złotych, 1980

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 22:33:40
149368
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1980, Warszawa, 50 Lat Daru Pomorza, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro '625', nakład: 4.000 sztuk, moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, stempel lustrzany, patyna
Literatura: Parchimowicz P399a

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 218

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  100 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  65 zł
7)  60 zł