Polska, 1 fenig, 1926

Polska, 1 fenig, 1926

Polska, 1 fenig, 1926

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 22:12:40
149305
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 fenig, 1926, Berlin
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ładna patyna, pięknie zachowany
Literatura: AKS 25, Jaeger D.2, Parchimowicz 53b

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 179

1)  110 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  85 zł