Polska, 1/2 guldena, 1927

Polska, 1/2 guldena, 1927

Polska, 1/2 guldena, 1927

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 22:10:20
149113
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1/2 guldena, 1927, Berlin, Koga, nierówna kolorowa patyna
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik
Literatura: AKS 16, Jaeger D.6, Parchimowicz 59b

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 189

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  170 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł