Polska, 1 grosz, 1928

Polska, 1 grosz, 1928

Polska, 1 grosz, 1928

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 22:09:00
149310
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1928, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, piękna
Literatura: Parchimowicz 101d

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 136

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  155 zł
5)  90 zł