Polska, szeląg, 1591

Polska, szeląg, 1591

Polska, szeląg, 1591

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:45:00
149240
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szeląg, 1591, Olkusz, na awersie herb Lewart i litery I-F, na rewersie pełna data
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 611 (R)

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 363

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  48 zł
6)  46 zł
7)  46 zł