Polska, grosz, 1615

Polska, grosz, 1615

Polska, grosz, 1615

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:44:20
149206
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1615, Kraków
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna, stara patyna
Literatura: Kop. 805

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 146

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  55 zł
4)  48 zł
5)  44 zł