Bizancjum, miliaresion, 969-976

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:34:40
142429
Opis: Bizancjum - Jan I Tzimisces 969-976, miliaresion, 969-976, Konstantynopol, Medalion z portretem cesarza wkomponowany w krzyż na dwustopniowej podstawie, +IhSЧS XRISTЧS hICA / Napis w pięciu wierszach +IωANN EN ΧW AVTO CRAT EVSEb bASILEVS RωMAIω
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.89 g, patyna
Literatura: Sear 1792

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 297

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  700 zł
4)  600 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  300 zł