Bizancjum, miliaresion, 945-959

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:34:20
142428
Opis: Bizancjum - Konstantyn VII Porfirogeneta i Roman II 913-959, miliaresion, 945-959, Konstantynopol, Krzyż, IhSЧS XRISTЧS hICA / Napis w pięciu wierszach COhST T ΠORFVROS CE ROMAhO Eh HωEVSEb b RωMEOh
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.77 g, patyna
Literatura: Sear 1757

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 278

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  700 zł
4)  680 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  300 zł