Bizancjum, follis, 830-841

Bizancjum, follis, 830-841

Bizancjum, follis, 830-841

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:34:00
142427
Opis: Bizancjum - Teofil 829-842, follis, 830-841, Konstantynopol, Półpostać Teofila na wprost, ΘΕΟFIL bASIL / Napis w czterech wierszach ΘΕΟ FILE AVG OVSTE SV hICAS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 7.71 g, zielona patyna
Literatura: Sear 1667

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 169

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  140 zł
4)  90 zł
5)  80 zł