Bizancjum, 1/2 follisa, 587-588

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:32:00
142444
Opis: Bizancjum - Maurycy Tyberiusz 582-602, 1/2 follisa, 587-588, Tessaloniki, Popiersie cesarza na wprost, D N MAV TIb P P AVC / Litera K, po bokach ANNO ЧI, u góry krzyż, u dołu TSA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.63 g, zielona patyna
Literatura: Sear 509

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 76

1)  48 zł