Bizancjum, 1/2 follisa, 527-537

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:29:40
142436
Opis: Bizancjum - Justynian I 527-565, 1/2 follisa, 527-537, Konstantynopol, Popiersie cesarza w prawo, D N IVSTINIANVS P P AVC / Litera K, po lewej krzyż, po prawej litera A, poniżej i powyżej gwiazda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 4.29 g, brązowa patyna
Literatura: Sear 164

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 29

1)  30 zł