Bizancjum, follis, 554-555

Bizancjum, follis, 554-555

Bizancjum, follis, 554-555

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:29:20
142439
Opis: Bizancjum - Justynian I 527-565, follis, 554-555, Konstantynopol, Popiersie cesarza na wprost, D N IVSTINIANVS P P AVG / Litera M, po bokach data ANNO XXSIII, poniżej litera A, w odcinku KVZ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 16.70 g, zielona patyna
Literatura: Sear 207

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 51

1)  65 zł
2)  60 zł