Bizancjum, follis, 527-532

Bizancjum, follis, 527-532

Bizancjum, follis, 527-532

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:29:00
142438
Opis: Bizancjum - Justynian I 527-565, follis, 527-532, Konstantynopol, Popiersie cesarza w prawo, D N IVSTINIANVS P P AVC / Litera M, po lewej gwiazda, po prawej krzyż, powyżej krzyż, poniżej oficyna B, w odcinku CON
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 15.25 g, brązowa patyna
Literatura: Sear 158

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 55

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł