Bizancjum, follis, 522-527

Rozpoczęcie: 20-11-2017 18:00
Zakończenie: 30-11-2017 21:28:40
Bizancjum, follis, 522-527

Bizancjum, follis, 522-527

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:28:40
142435
Opis: Bizancjum - Justyn I 518-527, follis, 522-527, Konstantynopol, Popiersie cesarza w prawo, D N IVSTINVS P P AVC / Litera M, po lewej gwiazda, po prawej krzyż, poniżej oficyna B, w odcinku CON
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 14.99 g, zielona patyna
Literatura: Sear 63

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 42