Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 276-282

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:22:40
149067
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus 276-282, antoninian, 276-282, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP PROBVS P F AVG; Rw: Mars stojący w prawo, trzymający gałązkę laurową i włócznię, MARTI PACIFERO, po prawej VII, w odcinku XXI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.08 g, resztki srebrzenia, patyna
Literatura: RIC 699 (ale nie notuje tej odmiany awersu)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 163

1)  95 zł
2)  90 zł