Cesarstwo Rzymskie, denar, 210-213

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2017 21:16:20
149055
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Karakalla 198-217, denar, 210-213, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, ANTONINVS PIVS AVG BRIT; Rw: Mars kroczący w lewo, trzymający włócznię i trofeum, MARTI PROPVGNATORI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.99 g, patyna
Literatura: RIC 223

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 260

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  165 zł
4)  155 zł
5)  145 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł