Polska, ort, 1623
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1623
Cena wylicytowana: 135 zł
148672
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PR, na rewersie skrócona data 23 nad herbem miasta |
Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Shatalin GD23e-10 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 127
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 95 zł
4) 90 zł
min |