Polska, ort, 1618

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1618

Polska, ort, 1618

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 23-11-2017 21:56:20
148898
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1618, Gdańsk, wariant z łapą niedźwiedzia w tarczy nad herbem miasta, kropka kończy napis w otoku na awersie, na rewersie mały kwiatek zaczyna napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Shatalin GD18a-5 (R), CNG 160

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 295

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  300 zł