Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 НГ

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 22:08:40
148707
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 НГ, Petersburg, odmiana z węższą koroną
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite nieco uszkodzonym stemplem rewersu, patyna
Literatura: Bitkin 1088, Plage 323

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 436

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  480 zł