Polska, szeląg, 1761

Polska, szeląg, 1761

Polska, szeląg, 1761

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 22:07:00
148647
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Toruń, szeląg, 1761, Toruń, bez liter przy herbie Torunia
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, zachowane oryginalne posrebrzenie krążka
Literatura: Kahnt FA2 771.b, Kop. 8387 (R1)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 288

1)  95 zł
2)  90 zł