Polska, trojak, 1763 D-B

Polska, trojak, 1763 D-B

Polska, trojak, 1763 D-B

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 22:06:40
148648
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Toruń, trojak, 1763 D-B, Toruń
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: niewidoczna ostatnia cyfra daty, patyna
Literatura: Iger T.63.2 (R2), Kahnt FA2 768

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 444

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  135 zł
4)  125 zł
5)  90 zł