Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2017 20:30:40
148519
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom III, Poznańskie; Warszawa 2006
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 350 stron formatu A4 z mnóstwem ilustracji w tekście, twarda oprawa, wyśmienity stan

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 651

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  620 zł
4)  580 zł
5)  420 zł